BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Bijai odontologo?

Šiandien stovėjau prieš bijantį odontologo pacientą ir bandžiau suprasti tą baimės odontologui jausmą. Kartais suprasti sunku… Galbūt todėl, kad pati esu būsima odontologė…

Bet kurio atveju žmonių, kurie jaučia šią baimę - tikrai nemažai. Blogiausia, kad kreipiamasi tada, kai problemos būna sudėtingesnės ir lyg tyčia gydymas ilgesnis ir ne toks malonus. Gyvenimo paradoksas.

Savo baimę galima bandyti nugalėti. Pirmiausia, manau būtina pasakyti gydytojui, kad tokia baimė egzistuoja (neabejoju kad gydytojas į tai atsižvelgs).

Kita vertus, patarčiau pasirinkti tokį gydytoją, koks jums mažiausiai kels diskomfortą - galite pasirinkti pagal lytį, išsilavinimą, bendravimo būdą… Pasikonsultuoti dėl visų galimų gydymo planų ir, žinoma, dėl kainos.  Sakoma, kad bijome to, ko nežinome, taigi patariu išsiaiškinti kuo DAUGIAU :)

Taip pat gerai apgalvokite - kodėl atsirado ši baimė (nemalonūs vaikystės prisiminimai, paskutinis vizitas pas odontologą, kaina…) bet kuriuo atveju svarbu - KALBĖKITE ir neabejoju kad būsit ir išgirsti ir suprasti.

http://ezinearticles.com/?Dental-Phobia&id=4043539

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Bijai odontologo?”

  1.   http://www.žaislai.lt rašo:

    Galbut zmogus bijo ne gydytojo, o jo keliamo skausmo :D

Rašyk komentarą