BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dantų balnimas. Šalutiniai efektai

Apie dantų balinimą galima rasti labai daug informacijos. Rodos, nepabandžius taip ir nepaaiškės, kiek dantų balinimas yra kenksmingas dantims.  Štai kokius 3 pagrindinius šalutinius efektus galima rasti literatūroje ir internete:

Dantų jautrumas- tai vienas iš dažniausiai po balinimo atsiradusių nemalonumų. Kad to išvengti (kaip ir kitų šalutinių efektų) reikia naudojamą balinimui medžiagą naudoti pagal instrukciją. O jei jau atsirado jautrumas, vengti produktų, kurie sukelia šį jautrumą, kadangi jautrumas dažniausiai po tam tikro laikotarpio išnyksta.

Netolygus išbalinimas- gali atsirasti todėl, kad prieš balinimą dantys nebuvo gerai nuvalyti, taip pat del netaisyklingo medžiagų naudojimo.

Dantų pažeidimas- šis šalutinis efektas gali atsirasti dėl per gausaus medžiagų naudojimo, ar del per ilgo jų laikymo ant dantų (vėlgi, atidžiai reikėtų skaityti instrukciją). Danties pažeidimai gali būti neišvengiami net balinant dantis odontologo kabinete.

Svarbu ir tai, kad balinant dantis būtų naudojama medžiaga, turinti kuo mažiau abrazyvių (šiurkščių dalelių turinčios) dalelių.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Dantų balnimas. Šalutiniai efektai”

  1.   saretas rašo:

    naudinga..

Rašyk komentarą