BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Elektrinis dantų šepetėlis. Efektyvumas

Elektrinis dantų šepetėlis, tai šepetėlis, kuris naudoja elektos energija tam, kad sukurti osciliuojamus judesius (vibruojančius, sonic judesius)

Efektyvumas

Daugelis mokslinių tyrimų patvirtina, kad elektrinis dantų šepetėlis nėra efektyvesnis valant dantis nei “rankinis” variantas. Išimtis gali buti versija dantų šepetėlių, kurie atlieka osciliuojamus - besisukančius judesius, bet ir šie dantų šepetėliai geriau už “rankinius” nuvalo tik dantų paviršių, esantį prie dantenų. Mokslininkai pabrėžia, kad svarbu ne tai, koks dantų šepetėlis yra naudojamas, o tai, kaip atliekamas pats valymosi procesas. Tačiau reikia paminėti tai, kad vaikams, žmonėms, turintiems problemų valdant rankų judesius ar esant netaisyklingam dantų išsidestymui burnoje, elektrinis dantų šepetėlis gali padėti efektyviau  išsivalyti dantis.

 Apibendrinant norėčiau pasakyti, kad taisyklingai valantis įprastu rankiniu dantų šepetėliu gaunamas tas pas efektyvumas kaip valantis elektriniu, tik naudojant “rankinį” tam pačiam efektui gauti gali prireikti  daugiau laiko.

http://en.wikipedia.org/wiki/Electric_toothbrush

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą